9/11: Plan dojścia do Prawdy

Richard Gage, architekt pracujący w rejonie zatoki San Francisco, członek AIA, przedstawia w przełomowej prezentacji multimedialnej p.t. “9/11: Plan dojścia do Prawdy”, nieodparty materiał dowodowy wskazujący na sterowane wyburzenie z użyciem materiałów wybuchowych wszystkich trzech budynków wysokościowych WTC. Profesjonalnie sfilmowane wystąpienie na żywo jest obecnie dostępne do obejrzenia na całym świecie w szesnastu wersjach językowych, między innymi: francuskiej, włoskiej, niemieckiej, holenderskiej i angielskiej, w formatach PAL-DVD, obrazu dyskowego i MP4 (w wersjach 10-, 30-, 60-minutowych, skróconych z pełnej 2-godzinnej edycji wykładu pt. „Plan dojścia do Prawdy o 9/11”, którą upubliczniono po raz pierwszy w 2007 roku), jak również w skróconej 60-minutowej wersji, w formacie MP4, w językach: arabskim, bahasa, czeskim, fińskim, japońskim, chińskim, portugalskim, serbskim, szwedzkim i polskim avi.

Dostępne są skrócone wersje filmów: 10-, 30-, i 60-minutowa, zawierające wybrane i uaktualnione fragmenty pełnej 2-godzinnej Śledczej Edycji wideo “9/11: Plan dojścia do Prawdy” opublikowanej po raz pierwszy w 2007 roku.

Zapoznaj się z dowodami z miejsca przstępstwa takimi jak gwałtowne zapoczątkowanie destrukcji, symetryczne zawalenie się z prędkością swobodnego spadku, ślady niespalonego nanothermite'u i mikroskopijne kuleczki czystego żelaza w pyle z budynków WTC, dźwięki/błyski eksplozji, obłoki piroklastycznego dymu, uderzeniowe fale wyburzeniowe i kompletnie rozczłonkowane elementy stalowej konstrukcji.

Nasze prezentacje stanowią pierwszy krytyczny krok mający na celu dotarcie do społeczeństwa z informacją o tych dowodach, w celu zmuszenia władz do przeprowadzenia rzeczywistego, bezstronnego śledztwa.

Architekci & Inżynierowie dla Prawdy o 9/11 jest autonomiczną organizacją, nie nastawioną na zysk, zaangażowaną w działalność mającą na celu położenie kresu dezinformacji wokół wydarzeń 9/11 poprzez upowszechnianie ustalonych metodami naukowymi faktów i dowodów sądowych, zaangażowaną w działania edukacyjne zarówno dla profesjonalistów jak i dla szerokiego społeczeństwa. Do chwili obecnej zgromadziliśmy ponad 2000 architektów i inżynierów oraz ponad 20,000 innych członków wspierających, którzy podpisali petycję wzywającą do wszczęcia nowego śledztwa w sprawie zawaleń 9/11.

 

 

 

Pobierz plik AVI - $9.95

Pobierz plik AVI z filmem "Plan dojścia do Prawdy o 9/11".

Our movie website 911expertsspeakout.org
Our International movie website 911expertsspeakout.com

 

 


AE911Truth.org website